PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339226}

Polak potrzebny od zaraz

It's a Free World...
6,0 4 337
ocen
6,0 10 1 4337
5,8 8
ocen krytyków
Polak potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Polak potrzebny od zaraz
Carolle

Nie dajcie się zwieść tytułowi, film nawet nie jest o pracownikach ,jest o pracodawcach.

ocenił(a) film na 4
panirzezimieszkowa

Czyli znając kilka innych filmów tego skrajnie lewicowego reżysera przypuszczam, iż jest o wyzysku biednego dobrego proletariatu przez wrednych kapitalistów. Po czterech filmach Loacha stwierdziłem, że będę trzymał się raczej z daleka od jego filmów typowo poruszających sprawy obyczajowo-ekonomiczno-ideologiczne. A nawet w znośnym filmie "Wiatr buszujący w jęczmieniu", który był o czymś innym było widać wyraźną pochwałę komunizmu.

Lech_qv

od razu wyjeżdżasz z komunizmem... a może wystarczy SOCJALISTA co ?

Lech_qv

Chwal Pana i Radio M a filmów wrednych komunistów nie oglądaj.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Carolle

Mieszkam w Anglii od 3 lat i na szczęście z takim czymś się tutaj nie spotkalam, ale myśle że tak jest w dużych miastach. Ja osobiście mieszkam w mniejszym mieście. Uczę się, a mój chlopak pracuje jako informatyk.

diavolo0801

To jest film! Film fabularny! Dramat, fikcyjna kreacja postaci, sytuacji i zdarzeń. Nikt tu się nie zastanawia w jakim stopniu to się wydarzyło naprawdę, więc nie musisz nam tu pisać swojego świadectwa z życia. To jest forum filmowe a nie forum wynurzeń emigracyjnych.

mloda_strzelba

młoda strzelba wypaliła kulą w płot. To nie jest forum baśni filmowych ale forum filmowe. Są filmy których związek z życiem jest ewidentny i uwaga diawolo jest jak najbardziej na miejscu.

blackfox_fw

Czarny lisek chyba skąpał się z smole, że bełkocze. To że to jest forum filmowe nie znaczy, że będziemy tutaj swoje biografie pisać...

ocenił(a) film na 5
mloda_strzelba

Widze,ze lubisz sie kompromitowac...Przeczytaj jeszcze raz temat.

Samael071

sam przeczytaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones