PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725986}
5,3 434
oceny
5,3 10 1 434
Hatred
powrót do forum gry Hatred

Miałem tej gry w ogóle nie ruszać, ale stało się, że jednak zagrałem. Po dwóch godzinach rozgrywki mam dosyć, straszna monotonia, ale pomysł na grę ciekawy. Podzielcie się swoimi opiniami.

ocenił(a) grę na 7
nawisher

Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie sądziłem, że gra będzie aż tak dobra z punktu widzenia stricte technicznego. Niezła rozwałka otoczenia, interakcja z otoczeniem, niezły feeling broni. Szkoda, że wydajność gry leży i kwiczy. Rozgrywka dość wymagająca, już chyba 10 raz się męczę z Downtown na trudnym poziomie trudności...

Jakbym miał oceniać to mocne 8/10. Gra ma świetny, chory klimat.

xKoweKx

Strzela się bardzo fajnie, świetny jest także model otrzymywania obrażeń u przeciwników (cywili włącznie :D). Optymalizacja słabo, strasznie słabo. Jest klimatycznie, to fakt, ale gra zbyt szybko męczy nudą, dlatego taka ocena. Mimo wszystko naprawdę dobra robota ze strony rodzimego Destructive Creations, życzę im sukcesów.

ocenił(a) grę na 7
nawisher

Model jazdy jest beznadziejny, do tego trochę bugów, ale poza tym daje szokująco dużo funu.

ocenił(a) grę na 7
nikike

Mnie szczerze mówiąc w ogóle zdziwiło, że możemy wsiadać do pojazdu. Trzeba przyznać, że wjeżdżanie w budynki i psucie prywatek jest wyjątkowo spektakularne. :D

ocenił(a) grę na 7
xKoweKx

Jest spektakularne jak nie wpadniesz po drodze na jakąś przeszkodę, której akurat nie da się zniszczyć :/

ocenił(a) grę na 7
nawisher

Na godzinkę-dwie zagrać dziennie jest akurat. Powyżej się nudzi bo jest ciągle to samo. No i wymagająca, przynajmniej dla mnie. :p

ocenił(a) grę na 5
nawisher

gdyby nie te limitowane czekpointy to byłoby nieźle

ocenił(a) grę na 4
nawisher

Nie ma się co dzielić - streściłeś grę w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones