Sugar (2024)
Sugar: Sezon 1 Sugar Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Sugar (2024)

Wierni przyjaciele

The Friends You Keep 36m
7,1 58
ocen
7,1 10 1 58
Sugar
powrót do forum s1e7

Scenariusz

ocenił(a) serial na 4

W skrócie. Ktoś porwał młodą kobietę i jednocześnie nakrył kosmitów podających się za ludzi. Kosmici wystraszyli się i mówią "dobra, róbcie z nią co chcecie, ale nie mówcie o nas innym ludziom, a tak w ogóle to spierdzielamy na naszą planetę". Kurde, kto pisał ten scenariusz? Sztuczna inteligencja tak samo jak w przypadku czołówki? Już po odcinkach długości 30 minut można się domyślić, że twórcom zabrakło pomysłów czym wypełnić czas i zamiast dobrej fabuły dostajemy wstawki z innych filmów. Ale teraz co do każdego gniota będziemy dodawać urywki dobrych filmów, żeby widzowie lepiej ocenili? Jedyne co można pochwalić w tym serialu to ładne zdjęcia LA.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Z dużej chmury mały deszcz... Bo można by było zrobić dobry serial sf z elementami kina noir oczywiście w odpowiednich proporcjach...

McGyverPL

szczerze to nawet AI nie stworzyłaby takiej żenady, umierałem z nudów na tym słabym wątku kryminalnym i miałem nadzieję że to scifi to uratuje ale... jacyś psychopatyczno-8mm-zboczeni hiperwpływowi ludzie zagrażają turborozwiniętej rasie kosmitów i kosmita Colin będzie ratował aliensów przed ziemianami... i znając Appla będą kombinować z kolejnymi sezonami, jezus...

McGyverPL

Tylko tytułowy sugar chciał zająć się sprawą zaginionej dziewczyny. Od początku miał mówione, żeby porzucil i się tym nie zajmował

ocenił(a) serial na 4
McGyverPL

Właśnie czołówkę bym uznał jedynie za dobrą bo ma jakiś charakter.Wyeliminowałbym wątek sf i dodal jakiś ciekawy zaskakujący wątek kryminalny i jakoś ten serial moze by się uratował choć w małym stopniu a tak to jest blamaz na całej linii.Po tym odcinku ocenę obniżam z 5 na 4,chyba że finał coś nam da.Dziwi mnie tylko średnia ocen bo aż 40% dalo 8/10 a 30% 7/10 a znikomy procent ludzi pozostałe oceny.

McGyverPL

Też pomyślałam, że AI toto napisało. Nie mam zbyt dużych oczekiwań w stosunku do seriali, bo oglądam je głównie dla kontaktu z angielskim, ale to już (by far ;)) przekracza moją tolerancję. Jak się jeszcze zestawi nędzę scenariusza z ambicjami twórców przejawiającymi się w filozoficznych i antropologicznych wstawkach oraz sposobie filmowania, to czułki opadają.

McGyverPL

najlepsze, że psychofani apla wiwatują jakby to było jakieś odkrycie roku xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones