PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010385}

Dżentelmeni

The Gentlemen
7,3 17 251
ocen
7,3 10 1 17251
7,1 7
ocen krytyków
Dżentelmeni
powrót do forum serialu Dżentelmeni

Moja Ocena

ocenił(a) serial na 8

Świetny serial. Niesamowicie podobał mi się klimat przeniknięcia angielskiej arystokracji do świata przestępczego. Każdy odcinek nie spadł poniżej pewnego poziomu wytyczonego na samym początku i choć było kilka słabszych momentów to jako całokształt, dostaliśmy naprawdę mocną produkcję Postacie Freddiego oraz Susie Glass zdecydowanie najbardziej mi się podobały, aczkolwiek większość znaczących ról w tym serialu również trzyma bardzo wysoki poziom gry aktorskiej. Guy Ritchie potrafił zrobić najlepsze filmy w stylu wielowątkowej historii gangsterskiej. Do dziś wracam do takich klasyków jak Przekręt czy Porachunki. Tym razem król powraca z serialem w tej samej konwencji i absolutnie wznosi się po raz kolejny na sam szczyt. Jeśli ktoś uwielbia ten klimat pozycja absolutnie obowiązkowa. Bardzo się cieszę, iż twórcy zostawili sobie bezpieczną otwartą furtkę na potencjalny 2 sezon. Trzymam kciuki, aby po upływie odpowiedniego czasu takowy powstał, bo oglądało mi się to świetnie. Pomimo upływu lat aktorka grająca Suzie cały czas wygląda młodo i seksownie. Świetnie odegrała tutaj swoją rolę. Serial cały czas utrzymuje się w topce Netflixa co również działa na plus owej produkcji pod potencjalną kontynuację. Mocna 8 wlatuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones