PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637112}

Zobowiązanie

The Liability
5,7 1 831
ocen
5,7 10 1 1831
Zobowiązanie
powrót do forum filmu Zobowiązanie

Nieco wykręcone dziwne i trochę absurdalne - za to obniżyłem ocenę.

Ale i tak 7/10. Uwielbiam angielski akcent i momentami angielskie poczucie humoru.

Do tego sporo nieoczekiwanych zwrotów akcji. Polecam ;)

prostareposta

Zgadzam się. Fajny film. Zasłużona "ósemka" ode mnie. Do tego świetny fragment w scenie na stacji benzynowej. Ogólnie świetna rola Tima Rotha i tego młodego gościa. Polecam

KinoManiak_18

Dodam, że to kolejny świetny brytyjski film jaki ostatnio widziałem. Wcześniej arcyświetny SWEENEY, a potem bardzo dobry WELCOME TO THE PUNCH

KinoManiak_18

Polecisz coś jeszcze z angielskiego kina?

prostareposta

Postaram się. Świetny jest częściowo produkcji brytyjskiej ERASED (inny tytuł tego filmu to EXPATRIATE). Naprawdę świetny kawał dobrego kina. Z typowo angielskich to HOOLIGANS jedynka i dwójka, ale to pewnie widziałeś. Oprócz tego ROCKnROLLA i DEAD MAN RUNNING. Na tą chwilę takie tytuły

KinoManiak_18

A i jeszcze świetny TOURNAMENT. Pozdro

KinoManiak_18

Wielkie dzięki, pozdrawiam również;)

prostareposta

Spoko. Daj znać czy podobał Ci się któryś z tytułów, które wymieniłem;)

ocenił(a) film na 7
prostareposta

Filmy takich reżyserów jak :Danny Boyle i Guy Ritchie obydwaj panowie robią dobre sensacyjne filmy ze specyficznym brytyjskim humorem warto przejrzeć ich twórczość a ja moge polecić: Snatch., Lock, Stock and Two Smoking Barrels, RocknRolla, Shallow Grave, Trainspotting. W przypadku Dannego Boyle'a jego amerykańskie filmy tez są niezłe

ocenił(a) film na 7
quentin-t

Zapomniałem dodać serial " Luther" może nie ma tam dużo humoru jest czasami trochę mroczny ale jest bardzo dobry

quentin-t

Dzięki ;) Snatcha, Lock Stocka i Trainspotting widziałem, resztę ogarnę

prostareposta

hooligans 1 to hollywodzkie gowno wiec daruj sobie . koles ktory ci to polecil g....o wie o ang kinie akcji .tematyka kibicow to tylko
FOOTBALL FACTORY nr 1 i lepszego nie nakrecono jeszcze . polecam ci rowniez THE RISE OF THE FOOTSOLDIERS. tyle w temacie . obejrzysz te dwa daj znac podesle ci nastepne warte uwagi filmy ale na mily BOG nie ogladaj hooligans a zwlaszcza 2 i 3 bo to sraka

parsxzywykutafon

Obydwa już jakiś czas temu widziałem, FF dałem zdaje się 8 a ROTF 7 lub 6, jak masz coś jeszcze to śmiało, a jak lubisz tematykę kibicowską to polecam ci Okolofutbola - spojrzenie z rosyjskiej strony ale bardzo dobry film w tej tematyce

prostareposta

zgadza sie widzialem i uwazam ze to ciekawy film .

ocenił(a) film na 7
prostareposta

sprawdź jeszcze Boy A, This is England, Layer cake (koniecznie! świetna rola Craiga), Dead man's shoes, Human traffic, Acid house, Harry Brown, The big I am, Clubbed, How to lose friends & alienate people. To tak na szybko. Myślę, że Ci starczy na jakiś czas ;->

maciejski

Dzięki, This is England widziałem, a Layer Cake i Harry Browna mam na dysku to obejrzenia, gdyby wpadło Ci coś jeszcze do głowy to śmiało, pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 7
prostareposta

Przypomniały mi sie jeszcze : "Kidulthood", "Adulthood" - (ważna jest kolejność oglądania taka jak podałem, bo to kontynuacja). Typowo angielski klimat jest też w "Fish Tank", ale to bardziej dramat obyczajowy. Są to takie bardziej kameralne filmy z typowym brytyjskim klimatem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones