PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 421
ocen
4,7 10 1 16421
4,3 15
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Reżyserka, która raptem zrobiła jeden pełnometrażowy film do bólu lewacki i rasistowski oraz wojująca feminazistka (Brie). Pewnie będzie ciągle wałkowany wątek o tym jacy źli są mężczyźni (najpewniej biali i heteroseksualni).

KuroganeYaiba

Wiesz, jest takie powiedzenie: " chojrak w necie, dupa w świecie". Mam zasadę, że dzieci i chorych umysłowo nie ruszam. Z całą pewnością zaliczasz się do jednej z tych grup. Może nawet do obydwu.

Karanthir666

pierwsze słyszę o tym powiedzeniu to raz a dwa wysuwasz taki wniosek o mnie dlatego że nic ci nie mówi mój nick ...

KuroganeYaiba

Wysuwam taki wniosek na podstawie debilizmów jakie wypisujesz.

Karanthir666

zawsze możesz iść na discord założyć własny serwer gdzie ty adminem będziesz i tam zwalczać jak to nazywasz '' debilizmów '' .

KuroganeYaiba

Skończyły ci się "argumenty" i już mnie wyganiasz? :D

Karanthir666

a ty argumentami dysponujesz ?? żarty

KuroganeYaiba

1. Wyniki box office.
2. Opinie, recenzje i oceny widzów z całego świata.
3. Wypowiedzi osób odpowiedzialnych za MCU.
Ale dla ciebie to jest wszystko nieprawda i ogólnoświatowy spisek.

Karanthir666

1 wynik to wynik i tyle . 2 kiedyś wierzyłem we wszystko co w internecie jest . 3 Wypowiedzi osób z MCU przedstawiają tylko swe poglądy i tyle . Bo dla mnie jest nie prawda jak zauważyłeś .....

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Wtrącę się.
1. Wynik to wszystko. Nie tylko tyle. Jak nie ma zysków to likwiduje się nierentowne marki.
2. I teraz wierzysz w wymyślone przez siebie bajeczki.
3.No ciekawe, skoro twórcy MCU przyznają, że zrobili błąd rozdrabniając markę i chcą to jakoś naprawić poprzez anulowanie kilku tytułów lub zamiana seriali w filmy.

BruceD

1 dla zmęczonych filmami marvela tak

2 . Pisałem ci kilka postów wcześniej że to jest twoja sprawa że wierzysz, we wszystko co jest w internecie.
3 przyjęli sobie krytykę do sedna zamiast olać i już .

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Czyli ludzie decyzyjni wierzą w to co ludzie piszą w internecie ( czyli, że jest przesyt ich produkcji, słabe CGI oraz, że są po prostu słabe). A ty jeden nieomylny twierdzisz, że to jest spisek. Może udaj się do ich siedziby i ich uświadom w jakim są błędzie?

BruceD

nawet jak zmęczeni filmami marvela wierzą we wszystko co jest w internecie ,to jest ich sprawa .''A ty jeden nieomylny twierdzisz, że to jest spisek. Może udaj się do ich siedziby i ich uświadom w jakim są błędzie? '' chłopie za moich czasów mało kto miał internat i komputery wchodziły na rynek więc, nie przysznij sie tak że w internecie jest sprawa prawda .


Dla zmęczonych światem Marvela w tym i ciebie tylko jedna rada 
- zobaczcie sobie co Disney robi z gwiezdnymi wojnami ,to chyba sie otrząśniecie . 

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Nie ma to jak dziecko udające dorosłego. No właśnie w tym problem. I w GW i w MCU jest zbyt dużo produkcji z nachalną propagandą. Są wyjątki, ale to niewielki odsetek.

BruceD

''Nie ma to jak dziecko udające dorosłego '' Czy dla ciebie osoba z rocznika 87 jest dzieckiem ??? taki jest mój rocznik . Teraz ty podaj swój rocznik ...

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Pisać każdy może co chce i prawie niemożliwa jest tego weryfikacja. Ja np. mogę napisać, że jestem rocznik 29.

BruceD

nie możliwe jest byś miał rocznik 29

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Tak samo jak ty jesteś z 87.

KuroganeYaiba

Czyli w skrócie, sam nie wierzysz w nic co pisze w internecie, a jednocześnie sam oczekujesz, że inni będą wierzyli w to co piszesz w internecie.

Karanthir666

zależy czy dane info z internatu jest wpełni po polsku z linka

KuroganeYaiba

Borze szumiący... Brak słów. Czyli dla ciebie wiarygodność informacji zależy od tego czy są one po polsku? Jak są, to są wiarygodne?

Karanthir666

tak bo u mnie jest słabo z angielskim

KuroganeYaiba

No cóż, takimi twierdzeniami tylko pokazujesz swoją ignorancję i niedojrzałość. Naprawdę nie da się z tobą przeprowadzić w minimalnym stopniu inteligentnej rozmowy.

Karanthir666

idąc twym myśleniem jak u kogoś sie dostrzeże jak to nazywasz '' niedojrzałość  '' to powinno sie takim uniemożliwiać dyskusji ??? nigdzie w internecie nie znajdziesz takiego czegoś ..... . Pewnie w twoim myśleniu jest niemożliwe by nie wierzyć w informacje z netu na temat filmów marvela ... 

KuroganeYaiba

Tak, powinno się zabronić ze względu na zdrowie psychiczne innych osób. Nigdzie w internecie nie znajdzie się takiego debila jak ty, który wierzy tylko w informacje po polsku, a w innych językach są niewiarygodne bo nie znasz tychże języków.

Karanthir666

''Tak, powinno się zabronić ze względu na zdrowie psychiczne innych osób.'' chcesz czy nie jest coś takiego jak wolność słowa , i jedynie na portalu fw jest z tym problem ty ,i BruceD jesteście tego dowodem  . ''Nigdzie w internecie nie znajdzie się takiego debila jak ty, który wierzy tylko w informacje po polsku, a w innych językach są niewiarygodne bo nie znasz tychże języków. '' wzywając brutalnie od debila źle o tobie świadczy ,bo zapewne w twym myśleniu wszędzie w internecie są osoby znając poza polskim inne języki ??? Przez takich co brutalnie wyzywają fw jest na niskim poziomie  . A jak takie osoby inaczej nie potrafią bez brutalnego wyzywania ,mówi sie trudno wielkie nie dla takich jest miejsce w necie . 

KuroganeYaiba

"chcesz czy nie jest coś takiego jak wolność słowa"
I ty jesteś negatywnym tego przykładem.

"bo zapewne w twym myśleniu wszędzie w internecie są osoby znając poza polskim inne języki"
Nie, nie myślę tak. Są osoby, które nie znają innego języka poza własnym, ale żaden z nich nie twierdzi, że obcojęzyczne artykuły nie są prawdziwe tylko dlatego, że nie rozumie danego języka.

Karanthir666

''I ty jesteś negatywnym tego przykładem. ''
nie przesadzaj

''Nie, nie myślę tak. Są osoby, które nie znają innego języka poza własnym, ale żaden z nich nie twierdzi, że obcojęzyczne artykuły nie są prawdziwe tylko dlatego, że nie rozumie danego języka.'' chcesz to sobie ufaj w wieści z internatu twoja wola i decyzja ,tylko nie wymieszaj tego na mnie .

KuroganeYaiba

Po pierwsze drobie dziecko, naucz się pisać, bo ostatnio to wychodzi ci bezsensowny bełkot. Po drugie, jesteś chyba jedyną "znaną" mi osobą, która wszystkie obcojęzyczne artykuły uważa za nieprawdziwe, bo nie rozumie danego języka.

Karanthir666

''Po pierwsze drobie dziecko, naucz się pisać, bo ostatnio to wychodzi ci bezsensowny bełkot. '' oto kolejny internetowy geniusz który wmówił sobie że po piśmie ,da sie poznać czy dana rozmówca jest dorosły lub nie xdd

KuroganeYaiba

Inna sprawa, że takimi tekstami robisz z siebie pośmiewisko.

Karanthir666

ech ci dzisiejsi młodzi co nie wyobrażają sobie życia bez internatu

KuroganeYaiba

Wiesz, ja mam własne mieszkanie i nie potrzebuję internatu. Poza tym szkołę mam dawno za sobą drogie dziecko.

Karanthir666

ja też swe lata szkolne mam daaaaaawno za sobą xdddd

KuroganeYaiba

Chyba przed sobą sądząc po stylu twoich wypowiedzi i słownictwie.

Karanthir666

sądzisz tak tylko dlatego że moje posty wydają ci sie błędnie napisane ,a rzeczywistość jest inna . Przecież taka szkoła w Polsce, nie istnieje która by sie zajmowała nauką jak należy pisać posty w necie i sprawdzać stan pisowni  po napisaniu w necie XDD . 

KuroganeYaiba

Wiesz, jest takie stare powiedzenie: "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". I się chyba do niego zastosuję. A tobie drogie dziecko, proponuję nieco nabrać inteligencji, bo w tej chwili niewiele sobą reprezentujesz. Jedynie się ośmieszasz pisząc swoje "teorie".

Karanthir666

nie ma takiego powiedzenia to raz . Dwa Jak nie chcesz przyjąć myśli do siebie wedle której '' Przecież taka szkoła w Polsce, nie istnieje która by sie zajmowała nauką jak należy pisać ,posty w necie i sprawdzać stan pisowni po napisaniu w necie '' to już jest twoja sprawa . Jesteś odklejony od rzeczywistości ....

KuroganeYaiba

XD XD XD XD XD
Nie ma? No to łap dzieciaku.
https://www.kurtiak-ley.pl/twain-cnoty-i-inne-wady-aforyzmy/

Karanthir666

typie ja już byłem na komisji za czasów pierwszych rządów PO która podjęła decyzje że nie ma dla mnie szkoły ,do kontynuowania nauki . Więc błysnąć ci sie nie udało xddd

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

https://www.gram.pl/news/marvels-wielka-porazka-jakiej-jeszcze-nie-bylo-nawet-fa ni-mcu-maja-juz-dosc
To też jest dla ciebie spisek?

BruceD

Serio karmicie tego trolla? Nie szkoda Wam życia na odpisywanie temu psychikowi?

ocenił(a) film na 1
JerryCantrell

Oj tam. po prostu jestem ciekaw jego wysrywów :D

BruceD

nie interysuje mnie ilość ,krytycznych recenzji o tym filmie Marvela .

ocenił(a) film na 1
BruceD

Reżyserzy i scenarzyści zostali zatrudnienie na umowach o pracę, a nie na kontraktach autorskich, menadżerskich za procent od zysku. I to jest przyczyną porażki.

ocenił(a) film na 1
Dolorptka

Teraz już chyba nikt nie popełni błędu i nie zatrudni kogoś za % zysku.

ocenił(a) film na 2
KuroganeYaiba

widziałem film i nie masz racji, film to porażka. strata czasu. do pierwszej części wrócę nie raz ale o drugiej zapomnę, gniot jakich mało.

ocenił(a) film na 2
KuroganeYaiba

No to jesteśmy po premierze, dużo się pomylił co do tego gniota? ;)

ocenił(a) film na 5
BruceD

znasz jakieś inne słowa niż propaganda?

ocenił(a) film na 1
johny_luzak

Znam, ale sporo czarnych i feminazistek nie zna.

ocenił(a) film na 5
BruceD

lepiej się przyznaj do tego, że jesteś rasistą i szowinistą, zamiast wciskać komuś propagandę i nazizm. Nie sami polacy płci męskiej żyją na ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones