Cześć Społeczności Filmwebu,
Chcielibyśmy z Wami porozmawiać o Waszych doświadczeniach związanych z Programem TV. Pracujemy nad tym obszarem w naszym serwisie, a zrozumienie Waszej perspektywy pomoże nam w udoskonaleniu strony Programu TV. W przyszłości spodziewajcie się podobnych wątków na forum, w których liczymy na Waszą aktywność.

W temacie Programu TV, chętnie dowiemy się:

1. Czy korzystacie z Programu TV?
2. Jak często korzystasz z Programu TV?
3. W jaki sposób obecnie sprawdzasz program TV? Z jakich stron/aplikacji/gazet korzystacie, żeby sprawdzić Program TV?
4. Jakie są Twoje główne cele podczas korzystania z aplikacji/stron/gazet z Programem TV?
5. Jakich informacji szukasz przeglądając program TV?
6. Z jakich funkcji stron/aplikacji/gazet korzystasz sprawdzając Program TV? Dlaczego z nich korzystasz?
7. Czy masz swoje ulubione programy lub kanały, które obserwujesz?
8. Jakie zmiany w interfejsie lub funkcjach byłyby dla Ciebie najbardziej przydatne?
9. Z jakiej funkcji obecnej strony Programu TV, nie chciałbyś/-abyś rezygnować?

Zachęcamy do wypowiadania się na tematy związane z Programem TV, które nie zostały uwzględnione w powyższej liście.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za dzielenie się swoimi doświadczeniami i sugestiami. Wasze wiadomości pomogą nam lepiej Was zrozumieć.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze odpowiedzi!
Pozdrawiamy,
Zespół Filmwebu

ciosina10

czy twe słowa to fakty to sie dopiero okaże ,a jak sie okażą prawdziwe twe słowa to fw przypięczętuje swój los .

KuroganeYaiba

watpie beda dalej sie rozwijac w mojej opinii, 0 konkurencji az moj portal wystartuje, ale nie jest latwo molocha przebic, chwila jeszcze.

ciosina10

mylisz sie jest konkrencja dla fw

KuroganeYaiba

bredzisz w urojeniach, a ja patrze na dane, statystyki, finansowe zestawienia, liczbe userow. Filmweb zjada plotki, wiec nie pisz mi bez sensu. Tylko imdb sie moze rownac, przewyzszajac statystycznie. Dane, nie urojenia.

ciosina10

podałbym ci nazwe gdzie wymigrowali użytkownicy z fw ale ,wedle regulaminu fw jest to naruszenie zasad .

ciosina10

podałbym ci nazwe gdzie wymigrowali użytkownicy z fw ale ,wedle regulaminu fw jest to naruszenie zasad .

KuroganeYaiba

nie wydaje mi sie, to raczej cel informacyjny, taki naruszenia nie stanowi w dyskusji dwustronnej chyba

ciosina10

no ok ale zobacz na posty typa looki14 ten typ wmówił sobie że nowy profil kont jest przecudowny ,i próbował przekonywać by nowe profile polubić .

KuroganeYaiba

nie znam typa, adaptuje sie do zmian, tyle razy zmieniali skorke filmwebu ze przywyklem.

ciosina10

jeśli znasz taki portal fdb to tam napotkasz tych co wyemigrowali z fw

KuroganeYaiba

znam ale to niszowka totalna, padaka jednym slowem

ciosina10

okey

KuroganeYaiba

slabizna, dwa komentarze pod hot newsem, nedznie, ilosc nijaka.

ciosina10

Dla tych co niewyemigrowali z fw to nie słabizna .

KuroganeYaiba

to ja juz wole tu miazdzyc niz na portalu, na ktorym goracy news przyciaga dwóch komentujących, ha ha bómer, jak to sie mowi. Filmweb az moj portal nie wjedzie. Dzieki za rekomendacje, sprawdzilem, zadna alternatywa.

ciosina10

zobacz na wpis looki14 zakodował sobie w głowie że poza nim każdy uwielbia nowe profile

KuroganeYaiba

nie cjce ,mi soe szukac, nie sa idealne, ale coz, adaptacja, jak mowilem, o ni i tak beda zmieniac

ciosina10

tu masz wpis looki14

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Bardzo+dobry+wygląd+nowego+profil u,3382277

ciosina10

jeśli chcesz to daj mu do zrozumienia że jest jedyny w uwielbianiu nowych profili


tu masz kolejny wpis looki14
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Co+oni+znowu+zrobili+z+profilami+ użytkowników,3377135?page=8#post_17040919

ciosina10

jeśli te twe słowa okażą sie prawdziwe ,to szczerze wątpie by ,ktokolwiek z użytkowników będzie chciał na fw wchodzić .

KuroganeYaiba

ty wszedles, wiec zaprzeczasz sam sobie, zyjesz z dysonansem poznawczym (poczytac w necie co to)

KuroganeYaiba

Buaha, multikonciarz odpisał ci po dwóch miesiącach z kolejnego multikonta, bo poprzednie mu zbanowano, ale złapany za rękę będzie krzyczał, że to nie jego ręka:D

Nabongodonozor

czy fw rzeczywiście ma takie zabezpieczenia, że zbanowanych kont nie da sie odzyskać to dopiero sie okaże .

KuroganeYaiba

A co, w końcu się dogadałeś z anonami i będą robić wjazd na fw?:D

KuroganeYaiba

nieladnie jest banowac konto gdy user pisze zgodnie z regulaminem a tym bardziej pracuje na rzecz dobrych wyswietlen. Ale to sprawa miedzy dana osoba a redakcja. Ja wjezdzam mocno po swoje i robie sredniowiecze.

nieincelski

"robie sredniowiecze"
Raczej ciemnogród, oborę i chlew...

"nieladnie jest banowac konto gdy user pisze zgodnie z regulaminem"
Znowu bredzisz coś o przestrzeganiu regulaminu? To może zacznij w końcu przestrzegać Art. 6 pkt 1, w którym wyraźnie napisane jest, że "Każdy Użytkownik może mieć tylko jedno Konto (...)", ty nachalny i upierdliwy trollu-multikonciarzu.

Nabongodonozor

przestzregam regulaminu, a ty sie kompromitujesz

matkiinceli

Jesteś niczym więcej, niż bezczelnym chamem twierdząc, że przestrzegasz regulaminu fw, jednocześnie łamiąc Art. 6 pkt 1 tegoż regulaminu poprzez założenie kolejnego multikonta, gdyż na poprzednim skończył ci się dzienny limit komentarzy...
Nie używaj więc słów (np. kompromitacja), których znaczenia kompletnie nie rozumiesz.

Nabongodonozor

odpisalem ci bo litosc wziela gore, nikt nie chce z toba pisac, jestem tu posmiewiskiem, gdy ja dostane kilkanascie powiadomien dziennie i zazdroscisz. Mam dobre serce, odpisuje samotnym.

nieincelski

"jestem tu posmiewiskiem"
Masz rację, jesteś tu pośmiewiskiem:D

Nabongodonozor

multikonciarzu, nie masz zycia, ryjesz tu non stop w samotnosci. Tam literowka jest, co warto dodac, stales sie posmiewiskiem. Nie umiesz dyskutowac tylko literowki wypominasz ha ha. Wspolczuje ci od serca

matkiinceli

Co, kaganiec nie pozwala na napisanie więcej komentarzy w ciągu doby, to założyłeś kolejne multikonto trollu bez honoru i godności.

Nabongodonozor

wspolczuje twojej matce, tak od serca

matkiinceli

Prezentujesz sobą dno i kilometr mułu.

filmweb

1. Czy korzystacie z Programu TV?

Tak.

2. Jak często korzystasz z Programu TV?

Raz, dwa razy na tydzień.

3. W jaki sposób obecnie sprawdzasz program TV? Z jakich stron/aplikacji/gazet korzystacie, żeby sprawdzić Program TV?

Nie korzystam, bo nie oglądam na żywo tv.

4. Jakie są Twoje główne cele podczas korzystania z aplikacji/stron/gazet z Programem TV?

Bardzo przydaje się, żeby ustawić nagrywanie, bo na żywo oglądam chyba tylko sport.

5. Jakich informacji szukasz przeglądając program TV?

Data emisji produkcji zaznaczonych w "Chcę zobaczyć"

6. Z jakich funkcji stron/aplikacji/gazet korzystasz sprawdzając Program TV? Dlaczego z nich korzystasz?

-

7. Czy masz swoje ulubione programy lub kanały, które obserwujesz?

Te, które mam w "chcę zobaczyć".

8. Jakie zmiany w interfejsie lub funkcjach byłyby dla Ciebie najbardziej przydatne?

Może na początek powrót starych, usuwanych systematycznie przy każdej zmianie funkcji?

9. Z jakiej funkcji obecnej strony Programu TV, nie chciałbyś/-abyś rezygnować?

Już chyba ze wszystkiego zrezygnowaliście usuwając możliwość przeglądania data emisji produkcji z "chcę obejrzeć" :P

sundayborn

moje puytanie na co taki program jak sie nie ma tcv np.?

ciosina10

Ja używam do nagrywania, zwłaszcza takich starych perełek, na które poza tv ciężko by było gdzieś trafić.

sundayborn

progrma tv w sensie, a ty o plycie mowisz.

filmweb

Drodzy użytkownicy, 

chcieliśmy dać Wam znać, że pracujemy nad kwestiami związanymi z profilem.



Pozdrawiamy, 

Zespół Filmwebu

filmweb

program jest zbedny, do zaorania

filmweb

Korzystam z teleman.pl

filmweb

Zaakcentuję jedną rzecz:

8. Przywrócenie powiązania "chcę zobaczyć" z programem TV. Decyzja o usunięciu tej opcji jest dla mnie niezrozumiała. Można to ewentualnie aktywować w programie TV.

filmweb

Lepiej tego nie ruszajcie. Zepsujecie jak całą resztę.

Zaan

robie konkurencyjny portal do chlamu

nieincelski

Chociaż raz zachowałeś się uczciwie i ostrzegłeś, że na tym twoim portaliku będzie sam chłam:D

Nabongodonozor

nie, nie bedzie tam ciebie, wiec nie bedzie chlamu i nizin, a sensowne dyskusje.

filmweb

Najważniejsza funkcja dla mnie to przeglądanie programu tv po filtrze "chcę zobaczyć". Po to oznaczałam prawie 1000 filmów.

filmweb

Strona „Program TV” na portalu FW (w wersji na smartfon), w obecnym kształcie jest dla mnie zupełnie nieprzydatna i od dawna jej nie używam. Strona powraca do stanu początkowego po każdorazowym wybraniu opisu jakiegoś filmu. Sytuacja ta trwa od czasu zaniechania rozwoju aplikacji FW na smartfony i jedyna pomoc jaką oferował portal, to lista pozycji „chcę zobaczyć” w opcji Program TV, do czasu, aż i ta ostatecznie została usunięta. Przełożenie tytułów „Chcę zobaczyć” na aktualnie emitowane filmy w TV od zawsze było niezwykle użyteczną funkcją FW na smartfonie.
Obecnie korzystam z bardzo dobrej aplikacji TELEMAGAZYN, która niestety nie filtruje programu pod kątem filmów, ale pozwalając stworzyć własną listę ulubionych stacji (około 50) jest bardzo użyteczna. Opis filmów zamieszczony w TM jest niezły i staje się coraz lepszy (wskazany byłby link do filmu na FW). Jednak nie zastąpi on oferty FW, gdzie każdorazowo weryfikuję opis i sprawdzam ocenę.
Właśnie zobaczyłem, że pokazała się AKTUALIZACJA starej i zapomnianej aplikacji FW (na iOS)- straciłem już nadzieję.
TO WSPANIAŁA NOWINA!!
Byłoby to, niejako zatoczenie koła w jej rozwoju.
Mam nadzieję że w toku kolejnych poprawek znajdzie się i tam funkcja wiążąca Program TV z „Chcę zobaczyć”. Mogę Wam polecić dobrego UX’a do prac przy interfejsie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones